Zakládající autoři

Autoři

Projekty autorů

Novinky na CZECHDESIGN.CZ

« Logo ZOO Praha | Main | Symboly »

02/05/2007

Comments

Jaroslav Cír

Souhlasim s tim, co tady rikas, Honzo, ale ja bych ty vykriky nechal byt a nemazal je. Jednak se tim clovek uci (ja jsem se zkusil zamyslet nad tim, co ahasvera primelo napsat, ze ta veta byla "mimo" a asi vidim, o co mu jde) a za druhe je pak videt, jak zajimava a skutecna diskuse (viz. "Otevreny dopis...") kontrastuje s takovymi vykriky.

Jan Šabach

Dobře, můžeme to zkusit, snad těch výkřiků moc nebude.

Tomas Hrivnak

Úžasnou diskusní kulturu blogu lze najít na http://savageminds.org/2007/04/24/what-anthropology-isnt/. 42 "masitých" diskusních příspěvků, které vytvářejí dokonalý, téměř akademicky vypointovaný diskurz o legitimitě estetického hodnocení antropologických textů. Má to také vztah k marketingu - jinak bych neobtěžoval :)

Jan Šabach

S takovouhle debatou, jakou uvádíte, ani Scher nepočítala :) To je nějaká větev, kdy se blog promění v sémantické hřiště a skončí to u slavné Clintonovy věty „to záleží na tom jaká je podle vás definice slova „je.““

Mirka Poráčová

Já jsem si náhodou přečetla jako první článek o návštěvě u Marií a ta poznámka o ledničce mi tam dobře seděla. Spíš jsem potom vůbec nepochopila, co chtěl Ahasver tím komentářem říci a docela by mě to zajímalo. Třeba z nějakého důvodu neví, že na ledničce často visí fotky, výkresy dětí, kalendáříky, magnetky a tak dále a opravdu se v domácnostech s dětmi tenhle obrázek často opakuje...

x

lednicka jak lednicka, ale poznamka o manzelovi je kouzelna, neprepsal se Ahasver?

Pavel Nedobitý

Problém podle mě je v tom, že přes zával nesmyslných příspěvků hodně lidí přestává mít zájem číst diskuse pod blogy vůbec. Možná by pro české poměry nebylo na škodu kdyby autor původního článku speciálně relevantní příspěvky označil nějakou nenápadnou značkou.

Jan Šabach

To je zajímavý nápad s tím značkováním, myslím ale, že my se „závalem“ příspěvků zatím problém nemáme :-) Řekl bych, že některé diskuse se začínají slibně vyvíjet.

The comments to this entry are closed.

November 2014

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30