Zakládající autoři

Autoři

Projekty autorů

Novinky na CZECHDESIGN.CZ

« Banksy | Main | Typophile a cena kritiky »

22/04/2007

Comments

Jan Šabach

Stejně tak, jako není v tomto případě stejně distribuována budoucnost, budou pravděpodobně i individuální ženy samy tyto kategorie během života překračovat a měnit. Jak se tohle projevuje v otázce brand loyalty a marketingu? Vyplatí se "růst" s polu se spotřebitelkou nebo držet stejný směr, protože uvolněné místo se zaplní jinou ženou, která právě na úroveň, kde se značka nachází, dospěla? Vím, že se asi nedá generalizovat, ale je nějaká cesta, kerá je řekněme bezpečnější?

Vít Miština

Další informativní a inspirující článek, díky!
Jeste nekolik otazek:
Lze shlédnout reklamy na Rexonu, Coca Colu a AT&T i na nejakem mirroru? Videa na ktere odkazujete jsou oznacena jako privatni.

Napsal byste prosim pane Cir pokracovani etnografie vsedniho dne?

Mame v CR coolhuntingovou agenturu? (kdyz jste psal o Williamu Gibsonovi tak jsem se na to proste musel zeptat :))

Predem dekuji za odpovedi!

Mirka Poráčová

Moc hezký článek. Jak je naznačeno, tak ta typologie bude pravděpodobně ještě o stupínek složitější, role ženy bude určitě alespoň částečně odlišná v různých "etapách" života. Zajímavá je poznámka, že málokterá reklama určuje trendy, s tím se nedá než souhlasit, asi málokdo má tu odvahu....ještě, že alespoň někdo ji má, což pak působí jako skvělé osvěžení a opravdu vyniká ze šedého průměru.

Jaroslav Cír

Pro pana Mištinu:

Díky za Vaše postřehy. Reklamy Vám pošlu mejlem, jestli projdou.

Coolhuntigovou agenturu v Čechách žádnou neznám. Pokud vím, tak jich moc není mimo epicentra jako jsou New York, Londýn, Tokyo, LA, Milán a možná Berlín. Myslíte, že by se taková agentura uživila v Praze? Tzn., že trendy, které se v Čechách ujmou nejsou jen převzaté odjinud a že tedy stačí sledovat to, co se děje v "hlavních městech" světa?

Vít Miština

Cesko prejima trendy z valne vetsiny z ciziny, to je pravda. Presto se domnivam, ze alespon cas od casu se objevi ryze cesky fenomen (historicka paralela muze byt treba poetismus).
A pokud jsem spravne pochopil vase vyroky, tak reklama by si v idealnim pripade mela ziskat lidi na jejich vlastni pude, v jejich prostredi, kulture a normach.
Tomu by dle meho nazoru pochopeni trendu, kterymi cesky trh prochazi, mohlo pomoci. Bohuzel asi mate pravdu v tom, ze podobna firma by se zde ztezi uzivila.

The comments to this entry are closed.

November 2014

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30