Podporujeme

Biography

Bod zlomu je blog autorů Jaroslava Círa, Jana Šabacha, Tomáše Hrivnáka, Jan Kremličky a Ivana Tomka.

Jaroslav Cír vystudoval psychologii a filosofii na University of Toronto. V současné době pracuje jako globální ředitel výzkumu trhu pro značku Rexona společnosti Unilever. Žije v Londýně.

Jan Šabach vystudoval Střední Průmyslovou Školu Grafickou, Filozofickou Fakultu Univerzity Karlovy a Parsons School of Design v New Yorku. Pracuje jako grafický designér se specializací na korporátní identitu a logotypy. V současné době žije v Mnichově.

Tomáš Hrivnák (ENTJ) vystudoval anglistiku na Univerzitě Komenského v Bratislavě a na Edinburgh University. Než se před pár lety stal marketingovým konzultantem se specializací na značky a marketingovou komunikaci, věnoval se na plný úvazek postupně poezii T. S. Eliota, literární komparatistice, literární teorii a kritice, reklamě (MARK/BBDO, Leo Burnett, Grey, TBWA, EuroRSCG) a procházkám po okolí Prahy. Žije v Roztokách u Prahy s manželkou a dvojčaty Viktorií a Vojtěchem.

Náš název, Bod zlomu, poukazuje na moment, kdy se trend láme a ojedinělé se stává běžným. Rádi bychom pomohli tomu, aby tento moment nastal v oblasti marketingu, výzkumu trhu a designu. Tzn. rádi bychom pomohli tomu, aby intuice, intimita, emoce a smysluplný obsah nahradily marketingovou palbu z dálky do cílových skupin a nabubřelé, od života odtržené výzkumy.

Název jsme si půjčili od stejnojmenné knihy Malcolma Gladwella, kterého máme rádi.

Autoři si vyhrazují právo nepublikovat nebo smazat komentáře, jež nesouvisí s tématem, nebo jakýmkoli způsobem někoho uráží.